Tunç Soyer'e Ziyaret - Mülkiyeliler Her Yerde

TUNÇ SOYER’E ZİYARET - MÜLKİYELİLER HER YERDE

8 Mayıs 2019 Çarşamba günü (dün) saat 11:30’da Genel Başkanımız Dinçer Demirkent, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Tutku Yurdakul, İzmir Şubesi Yönetim Kurulu ve üyemiz Ardahan Totuk İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i ziyaret etti. Ziyarette, Tunç  Soyer son politik gelişmeler ile İzmir Büyükşehir Belediyesinin geleceğe dönük planları hakkında değerlendirmelerde bulunurken, Dinçer Demirkent Mülkiyeliler camiası adına Başkana başarılar diledi, Mülkiyelilerin belediyelere sağlayabileceği katkılar hakkında bilgi verdi. Tunç Soyer tüm Mülkiye camiasına selam ve sevgilerini gönderdi. 

Görüşmeden ayrılırken İzmir Büyükşehir Belediyesinin Mülkiyeli Danışmanı Ruhi Su ile karşılaşmak ise hoş bir sürpriz oldu. Ruhi Su İzmir Şubesine davet edildi ve çalışmalarında başarılar dilendi. 

"Mülkiyeliler her yerde" dedirtecek bir diğer sürpriz de Şube Başkanı ile Yönetim Kurulu Üyesi Hanife Serter'in aynı gün yine  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanını ziyaret etmek için buluşan emekli Mülkiyeli diplomatlarla karşılaşması oldu. Şakir Fakılı, Mehmet Dönmez, Akın Algan ve Naci Koru ile çekilen fotoğrafla bu güzel an ölümsüzleşti. 

Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan Genel Başkanımıza ve buluşmanın organizasyonuna katkı sağlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi Müfettişi üyemiz Onur Keser'e çok teşekkür ediyoruz. 

YÖNETİM KURULU 

 

Haber Fotoğrafı