Saint Joseph Lisesi Meslekler Günü

SAİNT JOSEPH LİSESİ MESLEKLER GÜNÜ

17 Ekim 2019 Perşembe Günü İzmir’in en köklü ve başarılı okullarından Özel Saint Joseph Fransız Lisesi’nde gerçekleştirilen XIII. Meslekler Günü etkinliğine İktisat ve Uluslararası İlişkiler dallarında katkı vermek üzere Mülkiyeliler Birliği İzmir Şubesi davet edildi. Etkinlikte Şube adına İktisat dalından Şube Başkanı Dr. Ayhan Bülent Toptaş Uluslararası İlişkiler dalından Emekli Büyükelçiler Mehmet Dönmez ve Şakir Fakılı görev aldı. Lise tarafından oluşturulan tanıtım masalarında öğrencilere Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Uluslararası İlişkiler Bölümleri ve bu bölüm mezunlarının olası kariyer yolları hakkında bilgi verildi. Öğrencilerin ilgisi gerçekten memnuniyet vericiydi.

Tüzüğümüzün 2. Maddesine göre Derneğin amaçlarından birisi de Mülkiye’nin ve Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin saygınlığını, etkisini, bilinirliğini ve kamuoyuna yön verirliğini artırmak için, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne katkıda bulunmaktır. İzmir Şubesi özellikle bu amaca yönelik olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bilgilerinize sunarız,

YÖNETİM KURULU

Diğer resimleri linkten görebilirisniz.http://www.mulkiyeizmir.org.tr/Galeri/148-saint-joseph-lisesi-meslekler-gunu---17102019

 

Haber Fotoğrafı