Mülkiye İzmir Kitap Kulübü Buluşması

 Değerli Mülkiyeliler ve Mülkiye Dostları,

 

Mülkiye İzmir Kitap Kulübümüzün 12 Eylül Salı akşamı Cumbalı Evimizdeki buluşmasında yeni sezonda hangi tür kitapların okunacağı ve 12 Eylül'ün günümüzde devam eden etkileri üzerinde konuştuk. Türkiye'nin siyasi ve toplumsal tarihini içeren roman ve öykü türünde kitaplar ile okuma planı oluşturmayı hedefledik. 12 Eylül ile ilgili olarak da genel izlenim şu yöndeydi; 12 Eylül şiddet politikaları bakımından elbette bugünden daha ağır koşullar taşıyordu. Ancak yine de hukuk bazı bakımlardan bugüne kıyasla bağımsız davranıp adil kararlar alabiliyordu. 

Yüz yüze gerçekleşen etkinlikte, düşünce ve görüşlerini paylaşan Mülkiyelilere ve Mülkiye Dostlarımıza çok teşekkür ederiz.

 

Mülkiye İzmir Kitap Kulübümüz yüz yüze buluşmanın yanı sıra 26 Eylül 2023 Salı akşamı 19:00'da zoom ortamında Ayla Kutlu'nun “Asi... Asi” romanı üzerine çevrimiçi buluşacak.

 

Okumak, araştırmak, düşünmek, tartışmak için Mülkiye İzmir Kitap Kulübü buluşmalarına katılmak isteyenlerin 0533 548 41 30 numaralı telefondan iletişime geçmelerini rica ederiz.

 

Bilgilerinize sunarız.

Mülkiyeliler Birliği İzmir Şubesi Yönetim Kurulu

Haber Fotoğrafı