MÜLKİYE İZMİR TARİH GEZİSİ

DEĞERLİ MÜLKİYELİLER,

 

“Mülkiye İzmir Tarih Gezileri” kapsamında yapacağımız ilk tur İzmir.

 

Eski İzmir sokakları,  tüm dünyayı kıskandıracak bir ören yerimiz Agora, Kadifekale, antik tiyatro gibi kentin diğer birçok kültür varlığımız…..EfesSelçuk Şirince ve diğerleri…..

 

Mülkiyeliler Birliği Derneği İzmir Şubesi olarak bu tarihi zenginlikleri yerinde görmek, haklarında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve gezi sırasında ve ya gezi sonrasında güzel bir mola yerinde birlikte bir kahve içmek…

 

Evet, sizlerin katılımıyla özellikle hafta sonları olmak ve önce İzmir merkezden başlamak üzere sizlerle kültür gezileri yapmak ve hafta sonlarında yapmayı planladığımız bu gezilerimizde konu hakkında bilgisi ve deneyimi olan Mülkiyelilerin tecrübesinden yararlanmak istiyoruz.

 

Bu nedenle, gönüllü olarak bizlere bu gezilerde rehberlik yapacak, bize yol gösterecek, bilgilerini aktaracak değerli Mülkiyelilerin en kısa zamanda Şubemizle irtibata geçmelerini rica ederiz.

Hep beraber keyifli, bilgilendirici, huzur verici tarih gezilerinde birlikte olmak dileğiyle yapacağınız her türlü katkı için şimdiden teşekkür ederiz.

 Saygılarımızla,

 

Mülkiyeliler Birliği Derneği

İzmir Şubesi Yönetimi