Header

My supercool header

İzmir Şubesi Gençlik Çalışmaları Grubunun Tanışma Toplantısına Davetlisiniz
Değerli Mülkiyeliler Birliği İzmir Şubesi Üyeleri
Sizleri, Mülkiyeliler Birliği İzmir Şubesi Gençlik Çalışmaları Grubunun tanışma toplantısına davet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Bu özel buluşma ile kuruluşunu gerçekleştireceğimiz çalışma grubumuz, gençlerimizin liderlik becerilerini geliştirmek, toplumsal farkındalık oluşturmak ve uluslararası düzeyde yapılacak gençlik projelerine katılım sağlamak üzere bir araya gelmemizi amaçlamaktadır.
Toplantı Detayları;
Tarih: 02.02.2024
Saat: 18.30
Yer: Online olarak Zoom üzerinden ve Dernek Binası
Ayrıca, gençlik projeleri kapsamında uluslararası düzeyde gerçekleştirilecek etkinlikler ve fırsatlar hakkında bilgi alışverişinde bulunarak, gençlerimizin global perspektifle gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.
İlgi duyan fakat gelme imkanı bulamayacak kişiler online olarak tanışma toplantımıza katılım gösterebilirler. Bu kapsamdaki başvurularınızı 0533 548 41 30 nolu iletişim numarası üzerinden dernek sekreterimiz Yıldız Hanım'a yapmanız beklenmektedir. Online toplantı linki daha sonra duyurulacaktır.
Sizleri aramızda görmek ve gençlik çalışmalarına ulusal ve uluslararası düzeyde katkıda bulunmak için bu anlamlı buluşmada bir araya gelmek dileğiyle.
Mülkiyeliler Birliği İzmir Şubesi Yönetim Kurulu